Spokey SHAPER

Spokey SHAPER
Drążek rozporowy Spokey SHAPER Stwórz z nami swoją domową siłownię. Sprzęt oferowany przez Spokey pomoże Ci zadbać o formę, wyrzeźbić sylwetkę i wyrobić zdrowe nawyki.
Lekki fitness? W budowaniu formy istotnym czynnikiem jest wykonywanie ćwiczeń aerobowych oraz wykorzystywanie szeroko rozumianego lekkiego sprzętu fitness, w którego skład wchodzą m.in. hantle i obciążenia, twistery, gumy. Dzięki tym produktom urozmaicisz swój trening, angażując partie mięśni, które na co dzień nie są wykorzystywane. Na komfort i bezpieczeństwo treningu kluczowy wpływ mają odpowiednio dobrane akcesoria – m.in. antypoślizgowe maty i wałki. Przed przystąpieniem do treningu warto wyznaczyć sobie realny cel odpowiedni do obecnej formy, wieku i stanu zdrowia. Pamiętaj! Aby osiągnąć wymarzone wyniki należy ćwiczyć systematycznie i zdrowo się odżywiać. Jeżeli w którymkolwiek momencie treningu poczujesz się źle – przerwij go.
Drążek rozporowy Spokey SHAPER to przyrząd umożliwiający wykonywanie wielu różnorodnych ćwiczeń wzmacniających oraz rozciągających. JAKOŚĆ Przed naszym sprzętem stawiamy wysokie wymagania, dlatego dokładamy wszelkich starań by do jego wykonania wykorzystywane były materiały najwyższej jakości. WYGODA Drążek został częściowo pokryty pianką (w miejscach, w których najwygodniej jest go uchwycić), dzięki czemu trening jest komfortowy.  TECHNOLOGIA Dla wzmocnienia efektu bezpieczeństwa, mocowanie drążka wzmacniane jest wkrętem. Ościeżnice chronią specjalne gumowe zakończenia. Dzięki regulacji, drążek dopasować można do ościeżnic o szerokości od 70 do 110 cm. PRZEZNACZENIE Drążek przeznaczony do ćwiczeń w domu. ĆWICZONE MIĘŚNIE mięśnie rąk bicepsy tricepsy mięśnie łopatek brzucha Materiał: chromowana stal;Pianka PE w miejscu uchwytu;Regulacja szerokości: 70-110cm;Zakończenia gumowe;Mocowanie wzmacniane wkrętami;
IkonkiIkonki