Spokey MATBAG

Spokey MATBAG
POKROWIEC NA MATĘ SPOKEY MATBAG Stwórz z nami swoją domową siłownię. Sprzęt oferowany przez Spokey pomoże Ci zadbać o formę, wyrzeźbić sylwetkę i wyrobić zdrowe nawyki.
Lekki fitness? W budowaniu formy istotnym czynnikiem jest wykonywanie ćwiczeń aerobowych oraz wykorzystywanie szeroko rozumianego lekkiego sprzętu fitness, w którego skład wchodzą m.in. hantle i obciążenia, twistery, gumy. Dzięki tym produktom urozmaicisz swój trening, angażując partie mięśni, które na co dzień nie są wykorzystywane. Na komfort i bezpieczeństwo treningu kluczowy wpływ mają odpowiednio dobrane akcesoria – m.in. antypoślizgowe maty i wałki. Przed przystąpieniem do treningu warto wyznaczyć sobie realny cel odpowiedni do obecnej formy, wieku i stanu zdrowia. Pamiętaj! Aby osiągnąć wymarzone wyniki należy ćwiczyć systematycznie i zdrowo się odżywiać. Jeżeli w którymkolwiek momencie treningu poczujesz się źle – przerwij go. Komfort w trakcie ćwiczeń Dla uzyskania dobrych rezultatów, a przede wszystkim satysfakcji z wykonywanych ćwiczeń, niezbędne jest poczucie komfortu. Zadaniem mat jest zapewnienie dobrej przyczepności do podłoża (antypoślizgowości) oraz izolacji termicznej. Dodatkowo zastosowanie miękkiej pianki zwiększa komfort ćwiczeń wykonywanym np. w podporze na kolanach lub podczas leżenia na plecach.
Chodzisz na zajęcia fitness lub na jogę? Spakuj swoją matę w pokrowiec Spokey Matbag i ruszaj po zdrowie! WYGODA Model Matbag wyposażony został w troczek ściągający górną część pokrowca, który służy również jako wygodny uchwyt umożliwiający założenie maty na ramię.  TECHNOLOGIA Pokrowiec wykonany z materiału PVC o strukturze siateczki. Jest przewiewny i lekki, a równocześnie wytrzymały. PRZEZNACZENIE Przeznaczony do przechowywania i transportu mat do ćwiczeń i do jogi. materiał: PVC;przeznaczony do transportu mat do jogi i fitnessowych;wymiary: 57 x 24 cm;
IkonkiIkonki